טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

סדנה אקולוגיה לדוגמא

11 במרץ 2019 @ 8:00 - 14 במרץ 2019 @ 17:00

- ₪580 – ₪640

מדוע כדאי ללמוד פרמקלצ'ר? (תַּרְבּוּת עֵדֶן)

זה לא סוד שהצריכה שלנו גדלה ככל שהאוכלוסייה גדלה. אנו מייצרים יותר אשפה, מזהמים יותר את הסביבה והנזק הגדול ביותר מכך נגרם למשאבי הטבע שלנו. אנחנו יכולים לצקצק ולומר ״זו דרכו של עולם״ ולהשלים עם רוע הגזרה, אבל כדור הארץ שנותן לו אוצרות טבע שמתכלים להם במהירות לא יסלח לנו לעולם… אז איך בכל זאת האדם המודרני יוכל להמשיך את אורח חייו על על כדור הארץ?

מי שבידו הפתרון לשאלה הקריטית הזאת, יוכל לשפר את איכות החיים שלו ושל סובביו ויתרום תרומה אדירה לדורות הבאים. העולם זקוק נואשות לאנשים בעלי ידע שכזה – העולם זקוק לאנשי פרמקלצ'ר!

מה זה  פרמקלצ'ר? (תרבות עדן)

פרמקלצ'ר (Permaculture) הנה שיטת תכנון מדעית ומעשית המבוססת על העקרונות הפשוטים והחכמים של הטבע, שהוכיחו את עצמם במשך מיליוני שנים. באמצעות התבוננות והתחקות אחרי חכמת הטבע, ניתן לשפר בצורה משמעותית את איכות החיים שלנו, וכל זאת במינימום אנרגיה (פחות עבודה, פסולת, זיהום, רעלים ומחלות ואובדן קרקעות) ובמקסימום תוצרת (יערות מאכל, חקלאות מקומית ורפואה אלטרנטיבית בשילוב משק חי, דיור אקולוגי בר השגה, כלכלה נאותה ושפע רב).

למי מתאים ללמוד פרמקלצ'ר?

כיוון שהשיטה הוליסטית ומתמקדת באורחות חיים של אנשים כגון חקלאות, חינוך, דיור ובית, מערכות יחסים ועוד, היא מיועדת לקהל יעד רחב ומגוון. בין תלמידנו תמצאו אנשי חינוך המבקשים להבין את תחום הקיימות באופן מעשי, מנהלים וראשי צוותים המעוניינים ליירק את בתי העסק שלהם, גננים ומעצבי בית ונוף המעוניינים ליצור אופי מקומי, חסכוני ואיתן לסביבות מגורים מודרניות, ועוד אנשים מרקעים שונים ומגוונים. תלמידים רבים אף מגיעים ללא כל ניסיון על מנת לרכוש ידע שהוא כה רלוונטי לעידן החדש. צעירים ומבוגרים, מכל קשת העיסוקים מפיקים מהקורסים שלנו תועלת רבה, וכולם מוזמנים באהבה.

פרטים

התחלה:
11 במרץ 2019 @ 8:00
סיום:
14 במרץ 2019 @ 17:00
עלות
₪580 – ₪640
אירוע קטגוריה:

המארגנ/ת

יהונתן תפוחי
טלפון
054-4711238
דוא״ל
yonatan@perma.co.il
אתר
https://perma.co.il

מקום

גבעתיים
גבעתיים, Israel + מפת גוגל

כרטיסים

Tickets are not available as this אירוע has passed.